• Triedny výlet

• 28.jún 2022

2.B trieda si spríjemnila koniec školského roka výletom do Banskej Bystrice. Ani vysoké teploty nepokazili našu dobrú náladu. Nechýbali pamiatky, nakupovanie, ani posedenie pri kávičke.

• Súťaž - Natoč svoj vlastný film

• Vyhlasovateľ súťaže: Mestské kultúrne stredisko Levice

Názov súťaže: Levice v obrazoch

Obsah súťaže: nakrútenie svojho vlastného filmu na ľubovoľné zariadenie /smartfon, kamera/. Pohľad na Levice a okolie, na miesto kde žijeme očami detí aj dospelých

Žáner: hraný film, dokument, animovaný...

Súťažné práce / film na DVD médiu alebo USB / spolu s prihláškou do súťaže je potrebné doniesť osobne do Mestského kultúrneho strediska Levice, Ul. A. Sládkoviča 2, najneskôr do 30. septembra 2022. Prihlášku nájdete na stránke MsKS Levice.

Kompletné propozície a všetky informácie sú v priložených linkoch:

• Vyhodnotenie XIX. ročníka celoslovenskej výtvarno-literárnej súťaže „Komenský a my“

• VÝTVARNÁ ČASŤ súťaže - Kategória C (študenti PASA, PAKA a štvorročných gymnázií, II. stupeň osemročných gymnázií)

Téma: Človek, more a ďaleké krajiny - história a súčasnosť

1. miesto: Dominika Šebová a Ema Dobrotková - SOŠ pedagogická Levice

1. miesto: Miriama Melichová - SOŠ pedagogická Levice

2. miesto: Kristýna Tichánková a Natália Vernerová – SOŠ pedagogická Levice

(pedagóg: Katarína Benešová)

Srdečne blahoželáme k fantastickému umiestneniu a ďakujeme za úžasnú reprezentáciu školy.