• Žiadosti k prijímaciemu konaniu

• Neúčasť na prijímacej skúške s možnosťou náhradného termínu

•

(kompletné znenie neúčasti uchádzača na výkone prijímacej skúšky je stanovený v platných Podmienkach prijímacieho konania - zverejnené na webovej stránke)

V prípade, že sa uchádzač zo závažných zdravotných dôvodov (ochorenie, úraz, hospitalizácia) nemôže zúčastniť prijímacej skúšky v stanovenom termíne, je povinný do rúk riaditeľky školy, najneskôr do 7:30 hod. toho dňa, v ktorom mal konať prijímaciu skúšku,  doručiť ŽIADOSŤ O VYKONANIE PRIJÍMACEJ SKÚŠKY V NÁHRADNOM TERMÍNE + lekárske potvrdenie (v potvrdení lekára musí byť uvedené ospravedlnenie neúčasti na deň, kedy sa koná prijímacia skúška).

V prípade, že sa uchádzač nemôže zúčastniť výkonu prijímacej skúšky v PLNOM ROZSAHU (vôbec sa prijímacej skúšky v danom dni nemôže zúčastniť) VYPLNÍ nasledujúcu žiadosť:

ŽIADOSŤ o povolenie vykonať prijímaciu skúšku V PLNOM ROZSAHU v náhradnom termíne.pdf

V prípade, že uchádzač z dôvodu úrazu alebo pooperačného stavu nemôže vykonať len určitú časť prijímacej skúšky (napr. nemôže cvičiť a vykonať prijímaciu skúšku z telesnej výchovy) a ostatné časti prijímacej skúšky bude konať v riadnom termíne prijímacích skúšok VYPLNÍ nasledovnú žiadosť:

ŽIADOSŤ o povolenie vykonať ČASŤ prijímacej skúšky v náhradnom termíne.pdf

• Stredná odborná škola pedagogická
      • 036/ 6 312 395 - sekretariát riaditeľky školy